SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS, SERAMIK KAPASITÖR, CL21B225KAFNFNE, 2.2 µF, ±10%, 0805 (2012 METRIC)
0,00 TL +KDV
Marka
Stok Kodu
K001182
Piyasa Fiyatı
gizle
Fiyat
0,00 TL + KDV
Ürün Paylaş :
Pasif Komponent | Kapasitör | Seramik Kapasitör MLCC
CL21B225KAFNFNE CAP CER 2.2UF 25V X7R 0805
Samsung Electro-Mechanics genel amaç kondansatör CL21B225KAFNFNE. X7R, , 2.2 µF ±10% kapasitans değerindedir. 0805 (2012 Metric) paket kılıf tipinde gelir. -55°C ~ 125°C çalışma sıcaklığı aralığına, 25V anma gerilim değerine ve X7R sıcaklık katsayısına sahiptir.
ÖzellikDeğer
DatasheetPDF Datasheet indir
Mfr Part #CL21B225KAFNFNE
MfrSamsung Electro-Mechanics
DescriptionCAP CER 2.2UF 25V X7R 0805
SeriesCL
Capacitance2.2 µF
Tolerance±10%
Voltage - Rated25V
Temperature CoefficientX7R
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Features-
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount, MLCC
Package / Case0805 (2012 Metric)
Size / Dimension0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max)-
Thickness (Max)0.053" (1.35mm)
Lead Spacing-
Lead Style-
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS, SERAMIK KAPASITÖR, CL21B225KAFNFNE, 2.2 µF, ±10%, 0805 (2012 METRIC) Samsung Electro-Mechanics seramik kapasitör CL21B225KAFNFNE. 0805 (2012 Metric), 2.2 µF ±10%, -55°C ~ 125°C, 25V, X7R K001182